فروش عمده

فروش عمده تخم کاسنی

تخم کاسنی حکیم سیدی

فروش عمده تخم کاسنی | تلفن تماس ۰۹۱۴۳۱۴۲۷۲۵

 

دانه کاسنی دستگاه گوارش را پاک می کند، معده را تقویت می کند، صفرا بر است و سنگ های صفرا را از بین می برد، کبد چرب را درمان می کند، سوءهاضمه را بهبود می بخشد و سوزش سر دل را کاهش می دهد، از کبد سم زدایی می کند و کیسه صفرا را تمیز می کند، علاوه بر این ها این گیاه در درمان یبوست هم بسیار موثر است.

 

خرید تخم کاسنی حکیم سیدی

خرید تخم کاسنی حکیم سیدی

کاهش ناراحتی های پوستی و تخم کاسنی

استفاده از تخم گیاه کاسنی می تواند ناراحتی های مختلف پوستی را کاهش دهد و خارش را از بین ببرد، این گیاه خاصیت پاک کنندگی دارد و جوش های ناشی از حرارت و گرمی را از بین می برد و با تصفیه کردن کبد خون های کثیف را که عامل اصلی این جوش ها هستند از بین می برد، مصرف سه لیوان از مخلوط کاسنی و شاهتره در روز قبل از وعده های غذایی می تواند باعث درخشندگی پوست شود.

خواص بذر گیاه کاسنی برای دستگاه تناسلی

اگر دچار سوزش در هنگام ادرار هستید چای این گیاه را مرتب بنوشید، این گیاه علاوه از بین بردن سوزش و پاک سازی دستگاه تناسلی می تواند تکرر ادرار را هم رفع کند.

 

فروش عمده تخم کاسنی

فروش عمده تخم کاسنی

تخم کاسنی ضدسرطان است

بذر گیاه کاسنی سرشار از آنتی اکسیدان های قوی است که می توانند سرطان و بیماری ها مختلف را از بدن دور کنند و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شوند.

درمان سرماخوردگی و آنفولانزا با مصرف تخم کاسنی

بذر گیاه کاسنی خاصیتی معرق دارد و در از بین بردن ویروس های مختلف بسیار خوب عمل می کند، برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا می توانید چای این گیاه را مصرف کنید، این گیاه تب را پایین می آورد و خاصیتی خنک کننده دارد.

 

خواص کاسنی برای مردان

خواص کاسنی برای مردان

دکتر سیدی  شماره موبایل  ۰۹۱۴۳۱۴۲۷۲۵  شماره واتس اپ ۰۹۱۴۳۱۴۲۷۲۵  اینستاگرام @salamattab  تلگرام @salempro پست الکترونیکی info[@}hakimseyedi.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *