فروش عمده

فروش عمده پودر بوگیر پا، کفش و بدن

پودر بوگیر پا کفش و بدن

پودر بوگیر پا و کفش ناک با رایحه گیاهی وانیل غذایی جهت جلوگیری از بوی کفش و جوراب استفاده می‌شود و دارای خاصیت عرق گیر، ضد قارچ و نرم کننده است.

ناک مجموعه ای است که در زمینه تولید انواع پودرهای بوگیر برای کفش و بدن فعالیت می‌کند. پودر بوگیر پا و کفش ناک دارای پروانه بهره برداری و مجوز تولید بوده و فرموله شده با مواد اولیه وارداتی گرید مخصوص تولید مواد غذایی بسیار موثر و کاملا بی خطر است. اسفاده از آن باعث از بین رفتن باکتری‌های مولد بوی بد کفش و ضد قارچ و عرق گیر است. اسانس خوشبو کننده آن از وانیل غذایی بوده و اجازه نمی‌دهد کفش و جوراب شما بوی بد بگیرد. با استفاده از محصولات بهداشت عمومی می‌توان سلامت شخصی را به دست آورد.

پودر بوگیر کفش چیست ؟

برای ورزشکارانی که به صورت حرفه ای ورزش می‌کنند، کسانی که در طول روز به دلیل فعالیت طولانی مدت بیرون از خانه کفش به پا دارند، افرادی که کف پایشان زیاد عرق می‌کند، بو گرفتن کفش یا کتونی یکی از بزرگترین معضلات است. شاید وحشتناک ترین رویداد برای این افراد آن باشد که طی روز و به طور ناگهانی مجبور باشند کفششان را از پایشان در بیاورند، آنجاست که بوی پایشان باعث خجالت آنها می‌شود. یکی از راه‌های سریع و ساده برای مقابله با این مشکل استفاده از پودر بوگیر کفش و کتونی است. با استفاده از یک بوگیر مرغوب و باکیفیت می‌توانید از شر بوی بد جوراب و کفش خود راحت شوید.


ویژگی های پودر بوگیر پا و کفش ناک

  • فرآوری بدون استفاده از آلومینوم کلرو هیدرات، مشتقات نقره و بوریک اسید
  • عرق گیر، ضد قارچ، نرم کننده
دکتر سیدی  شماره موبایل  ۰۹۱۴۳۱۴۲۷۲۵  شماره واتس اپ ۰۹۱۴۳۱۴۲۷۲۵  اینستاگرام @salamattab  تلگرام @salempro پست الکترونیکی info[@}hakimseyedi.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *